Zpěvák CANN natočil v New Yorku klip na singl „Máš v sobě“

Zpěvák CANN se představil před dvěma lety svými R&B videi na YouTube točenými na mobil. Ještě větší ohlas zaznamenal následný debutový klip PRO JEDNU NA FB, který má v současné době přes tři miliony zhlédnutí. Nyní přichází s novým singlem Máš v sobě.

Lokace pro své videoklipy si pečlivě vybírá, klip Máš v sobě odletěl natočit do New Yorku. O kameru se postaral Rallife Tomáš a RAL LIFE Production. Za poslední dva roky se toho stalo hodně. Začal jsem psát jen tak songy, abych ze sebe dostal pocity. Dával jsem je na YouTube a už od začátku měly silnou energii. Psalo mi hodně lidí a rostla fanouškovská základna. To byla největší motivace, proč pokračovat a začít točit klipy. New York jsme tentokrát vybrali kvůli textu. Jako malej prcek jsem miloval superhrdiny. Na chalupě v Křivících jsem lezl na betonovou zídku a piloval techniku, jak vzlítnout. Když o tom teď píšu, fakt mě to nutí se usmívat. To období miluju. Cokoli mi tenkrát přišlo možné. A o tom je tenhle song,” říká zpěvák CANN, který zároveň moderuje v Óčko TV a v rádiu Černá hora.

Videa svým fanouškům servíruje pravidelně, s živými koncerty však vyčkávalPo svém prvním vyprodaném koncertě v rodném Hradci Králové ohlašuje první vystoupení v Praze. Pražský samostatný klubový koncert se uskuteční 9. listopadu 2019 v Paláci Akropolis.