Vychází reedice alba Minuty věčnosti od POWER 5

Skupina POWER 5 pokračuje v re-edičním počínání a aktuálně v reedici vydává CD „Minuty věčnosti“ z roku 2003.

Album Minuty věčnosti přivedlo skupinu do speed/power metalových vod. Velkou zvláštností bylo využití živého dětského pěveckého sboru, který hostoval v některých skladbách. Album sklidilo úspěch jak u kritiků tak u posluchačů a skupina dostala možnost koncertovat před zahraničními hvězdami. Křest desky proběhl ve Zlínské sportovní hale Novesta, na společném pódiu se skupinou Helloween.

„Deska Minuty věčnosti byla mimořadná třeba i tím, že jsme k nahrávání přizvali dětský pěvecký sbor. Deska byla náročná na organizaci nahrávání i promo k jejímu uvedení. Bylo nutné skloubit mnoho věci, od těch základních, jako bylo povolení a nacvičení pěveckých partů se sborem základní školy Brumov-Bylnice, až po frekvence studia a mastering. Její premiéra byla naplánována na koncert Power 5 před Helloween ve Zlíně. Do posledního dne se urgovalo zhotovení CD, aby byly na tento koncert k dispozici. Vynaložená energie se vyplatila. Jedna z nejúspěšnějších desek od POWER 5 byla na světě“ popisuje vznik alba Olin Škrabal.

„Minuty věčnosti“ vycházejí jako digitální reedice, tzn. že vyjde na Youtube, Spotify a dalších streamovacích službách. Na YouTube kanálu je každá písnička zveřejněna formou lyric videa. Fanoušci, kteří chtějí skupinu podpořit a chtějí skladby vlastnit, si mohou desku „Minuty věčnosti“ koupit v MP3 shopu na Bandcampu. Na Facebooku skupiny budou vycházet drobné vzpomínka k jednotlivým skladbám.

Power 5 – „Minuty věčnosti“ stream link: