Všeobecné podmínky pro předplatné časopisu Rock&Pop

Všeobecné podmínky pro předplatné časopisu Rock&Pop

Předplatné je vyřizováno na základě Vaší závazné objednávky. Po zaplacení je předplatné závazné na celou dobu zaplaceného cyklu a nelze jej zrušit. Nevyčerpané předplatné se nevrací.

Předplatitel je povinen na objednávce uvést správnou a úplnou doručovací adresu, aby nenastal problém s doručováním časopisu. Dále by měl mít předplatitel dobrou doručovací schránku označenou jménem a příjmením, tak aby poštovní doručovatel mohl časopis bez problému doručit k plné spokojenosti předplatitele. Pokud si nejste jisti s bezproblémovým doručováním adresy do vlastní schránky, tak si na poště projednejte náhradní řešení a to doručováním na Vaše jméno a příjmení přímo na vaší doručovací poštu.

V případě, že jako předplatitel chcete změnit doručovací adresu, tak je nám tuto skutečnost třeba oznámit alespoň 7 dní před koncem měsíce. Pro nahlášení změny adresy potřebujeme sdělit stávající adresu a novu adresu.

Předplatné je automaticky prodlužováno na další období. V případě, že chcete do dalšího období předplatné ukončit, využijte emailovou adresu stepanurban@rockandpop.cz nebo telefonní číslo 725 778 802 k jeho ukončení.

Službu expedice a podání na Českou poštu a.s. pro náš časopis zajišťuje společnost
SEND s.r.o., Ve Žlíbku 1800/77, Hala A3, 193 00 Praha 9 Horní Počernice