Vítězové Rockové maturity pokračují v Praze a Brně svou klubovou Všehochuť TOUR 2017

Druhý ročník Rockové maturity, které mělo své velkolepé finále v bratislavském MMC v posledním listopadovým víkendem s kategoriemi Pop & Rock a Hard & Heavy míří do ČR. Mezi porotci nechyběli ostřílení muzikanti a známé tváře, např. Zuzana Smatanová, Bejzo, Peter Bič, Jury, Roland Grapow (zástupce Igora Belaja z The Paranoid), Sanchez, Jimi Cimbala, Vadim Bušovský a také Juraj Kupec, jako předseda poroty a zároveň prezident Slovenského hudebního fóra, o.z. – vyhlašovatele soutěže. Ze 72 přihlášených kapel se přes porotní výběry a semifinálové koncerty na festivalech TOPFEST a Terchovský kyj do finále dostalo po 8 kapelách v obou kategoriích a z nich vzešly vítězné kapely.

Jednou z nejatraktivnějších cen pro výherní kapely je společné klubové turné po slovenských a českých městech. Tuto cenu si tedy vychutnají pop & rockové vítězně kapely BULLET HOLES, DIAMOND FLOWERS, The GANG, ale také i FISHFACE, LEGEND OF THE SUBMARINE, SOUND OF MAYHEM za kategorii hard & heavy.

Všehochuť TOUR 2017 a všech šest účinkujících kapel je tedy připraveno ohromit vaše smysly skvělou rockovou hudbou ve všech jejích odstínech a chutích.

21.04. Praha – Klub Nová Chtelnice

26.04. Brno – Melodka Club

Oficiální Facebook Rockové maturity

Oficiální Web Rockové maturity

Vybrané fotoreporty