V rámci comebacku Kelly Family zavítají také do České republiky

Již několik měsíců koluje internetem a médii informace o comebacku Kelly Family. Sourozenecká skupina, která v devadesátých letech zažila nebývalý úspěch, se opět spojila a rozhodla se své fanoušky potěšit svým návratem. Návratu se však zúčastní z původní devítky jen šest sourozenců. A v rámci svého comebacku zavítají také do České republiky.

Šest sourozenců na jednom pódiu

Oficiálně se poprvé představili tuto sobotu v německém hudebním pořadu, kde zazpívali své legendární hity Fell in love with an Alien, An Angel a NaNaNa. Již před několika dny vypustili do světa informaci, že tři beznadějně vyprodané koncerty v Dortmundu nezůstanou jedinými a v roce 2018 pojedou velké turné po německých a rakouských městech. Fanouškům mimo tyto německé země nezbývalo než čekat a doufat, že jejich oblíbené hvězdy z devadesátých let zavítají i k nim.

Potěší i Českou republiku

A kapela jejich prosby vyslyšela! Čerstvou informací je, že v roce 2018 kapela znovu zavítá i do České republiky. Konkrétně se objeví 8. března 2018 v Praze v O2 Aréně v rámci svého We Got Love Europe tour 2018. Comeback století se tak rozjel naplno a je jen otázkou, jak velký úspěch zaznamenají u svých skalních fanoušků. Předprodej začíná 4.4.2017 od 10:00 hodin.

 

text: Zuzana Žáková

Vybrané fotoreporty