Totální nasazení hlásí hned dva nové klipy

Slánská skupina Totální nasazení odstartuje koncem ledna svou již 27. koncertní sezónu. Punkrockové trio Sváťa, Karloss a Franky se chystá hojně koncertovat i v letošním roce, k tomu přidat pár videoklipů do sbírky a navíc se začíná čím dál hlasitěji mluvit také o natáčení dalšího studiového alba.

A co že to pánové tedy přichystali za videa? Tím prvním je ochutnávka z historicky druhého DVD „Totáčů“, které si vetklo do erbu název Live Rock Café 2015. Jedná se o koncertní záznam oslav 25 let existence kapely v pražském klubu Rock Café, „na svědomí“ jej má filmové studio kameramana České televize Jana Hrubeše a po stránce záznamu zvuku Zdeněk Šikýř ze studia Hostivař. Ukázkou pak je live klip ke skladbě Černobílý svět.

YouTube Preview Image

Druhá videonovinka, to už je obrazově takříkajíc jiná káva. Jak by to asi vypadalo, kdyby Totální nasazení nabízelo své nahrávky (i s nezbytným „teleshoppingem“ pod videem) na nejmenovaném hudebním kanálu pro starší a pokročilé ve společnosti lidových hitmakerů? Že je to absolutně nesmyslná představa? Kapela vám ji v klipu k songu Balkánská naservíruje s takovým (totálním) nasazením, že jen tak snadno po jeho shlédnutí asi neusnete. A Balkánská, to je prostě šlágr.

YouTube Preview Image