Tonya Graves představí své aktuální album v pražském Jazz Docku

Aktuální bluesové album Tonyi Graves sbírá v současné době povětšinou kladné ohlasy. A písničky z něj si jistě najdou své místo i v playlistu připravovaného koncertu v pražském Jazz Docku. Tonya Graves zde vystoupí v pátek 15. ledna.

tonya-Tonyu Graves znají hudební fanoušci především jako zpěvačku kapely Monkey Business a někteří si možná vzpomenou i na její účinkování v řadách souboru Liquid Harmony. Avšak ve svých českých začátcích zpívala Tonya také v bluesové kapele kytaristy Luboše Andršta.
Možná i na tuhle dobu a především pak na jeden z hudebních žánrů, který má ráda, zavzpomínala na svém aktuálním albu Back To Blues.
Mezi autory a původními interprety písní, jež našly na desce své místo, nechybí třeba Etta James, Jimi Hendrix nebo Big Mama Thornton (i když skladbu Hound Dog budou mít posluchači spojenou spíše s rock’n’rollovým podáním Elvise Presleyho). Jak znějí v podání Tonyi a party muzikantů kolem ní se můžeme přijít přesvědčit třeba právě do příjemného prostředí Jazz Docku.
Večer s Tonyou Graves, její kapelou a sólovým programem slibuje být jedním z ideálních způsobů, jak se uprostřed prvního měsíce roku řádně zahřát hudbou.
YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty