The Priinks – Erase / duo z východu Slovenska jsou světová alternativa

The Priinks se hlásí s další skvělou novinkou Erase. Bohémský způsob života je charakteristický pro mnohé umělce. Prohýřené noci v alkoholovém opojení ve společnosti lidí, kteří mají tytéž zájmy bývají často plné jak pozitivních, tak i negativních zážitků. Tyto kontrastní pohledy a celkovou náladu párty večerů zachycuje v textu jeho autor a zpěvák Majo Molek.

„Úplný základ piesne vznikol pred niekoľkými rokmi, no k jeho ďalšiemu rozšíreniu došlo v priebehu roku 2020. Na dokončenie songu Erase sme sa začali sústrediť krátko po vydaní singlu Moon. Striktná rytmika je v priebehu skladby striedaná voľnejšími variáciami. Vizuálnu časť výstupu tvoria dve sklenené fľaše v 3D prevedení, ktoré sa animujú na základe zvukových stôp veľkého a malého bubna,“ popisuje vznik skladby a vizuálu Martin Pisko.

The Priinks začali s tvorbou nezávislé hudby s anglickými texty v roce 2017, kdy vydali jejich první singl s názvem FIND. Doposud ve vlastní režii vydali pět skladeb spolu s jejich aktuální novinkou Erase, přičemž v přípravě mají ještě několik dalších, které by chtěli vydat v průběhu roku 2021.

Videoklip Erase:

Vybrané fotoreporty