TARJA a její vánoční koncerty „Christmas Together“ v ČR v prosinci 2021!

Letos budou konečně Vánoce takové, na jaké jsme zvyklí! Klasický předvánoční shon a stres dokáže přemoci jen sváteční koncert v kostele, nebo v krásném koncertním sále. Vánoční koncerty TARJI TURUNEN se po roční pauze do adventního času vrací, a tak se letos v prosinci můžete zajít odreagovat, odpočinout si a naladit se na Vánoce. „Christmas Together“, to je nádherný, originální, kouzelný vánoční koncert, který nás dokáže spojit, zahřát u srdce a rozezpívat naše duše. Je plýé nové energie, naděje a klidu zároveň. Přijďte si užít tyto jedinečné show!

Po předloňských, naprosto úchvatných a také beznadějně vyprodaných koncertech u nás, odehraje letos TARJA v ČR před Vánoci hned čtyři vystoupení! Rocková, operní a metalová diva si pro Českou republiku připravila opět nádherný a originální vánoční set. „Christmas Together“ a ten letos zazní ve 4 městech:

  1. 12. 2021, ZLÍN, Kongresové Centrum
  2. 12. 2021, PRAHA, Kongresové Centrum
  3. 12. 2021, OLOMOUC, Kostel Panny Marie Sněžné
  4. 12. 2021, OSTRAVA, Gong

Prodej vstupenek na tyto krásné vánoční koncerty  byl zahájen a vstupenky můžete objednávat tady: https://www.mastersofrock.cz/cs/Tarja-Turunen a v sítích Ticketportal, Ticketstream a TicketMaster!

 

Vybrané fotoreporty