Strahovská Sedmička načne říjen s kapelou Lucifer Star Machine

Podle pravidelných návštěv by se dalo skoro říci, že se na strahovský kopec vracejí staří známí. Frontman Tor Abyss a jeho banda Lucifer Star Machine už tady totiž pár koncertů odehráli. Možná ale, že to nikdy nebylo v úplně stejné sestavě.

Kapela založená v roce 2002 v Londýně doznala velkých změn především v roce 2012, kdy se Tor Abyss vrátil zpátky domů, do Německa, nabral nové muzikanty a domovem „Luciferovy hvězdné mašiny“ se stal Hamburk. Ale ani nejrůznější změny v sestavě nic nemění na tom, že i tentokrát se na posluchače chystá hard core dirty rock’n’rollový mix vlivů od Motörhead přes Misfits až třeba k Poison Idea. Hrát se bude možná i něco z letošního červencového sedmipalce, který pánové pochystali pro Self Destructo Records, a můžeme si tipnout, zda naživo dojde i na coververzi G. G. Allina, která mívá v koncertním setlistu Luciferů své místo.

Před nimi však ještě Sedmička představí v pražské premiéře kapelu Time Shifters. Sice nové jméno, ale kapela složená z muzikantů se zkušenostmi z nejrůznějších bandů jako např. Garáž, Bobcats, Gangnails, Ant Mafia, Barockers, Dirty Blondes, Two Finger Slide nebo Players Go Places. Charakteristika –  „Melodickej říznej punk rock, s decentní dávkou dirty garage soundu, plněnej pikantní rock’n’rollovou nádivkou, s uhrančivým ženským vokálem a drivem nadupanýho mustanga, co vyráží obsazenej partou desperádů na zběsilej sobotní mejdan kamsi do neznáma.“ – zní navíc vcelku lákavě.

Krátká závěrečná rekapitulace? Sobota 1. října, Praha, Klub 007, Lucifer Star Machine a Time Shifters.

YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty