Soutěž o vstupenky na vánoční koncert Cocotte Minute

V listopadu to bude něco málo přes rok, kdy Cocotte Minute po dvouleté hybernaci znovu ožili a vydali svoji přelomovou nahrávku „Rituál, kmen a srdce a kmen!”. První videoalbum v dějinách českého hudebního průmyslu, které kapela natočila na jediný! zátah na loňském komorním koncertě pro zhruba stovku svých nejvěrnějších příznivců.

“Koncertní mejdan, kterým nejenže završíme uplynulý rok, ale jímž bychom taky chtěli poděkovat našim fandům, jsme naplánovali na 16.listopadu. Bude to speciální večer, kdy o překvapení nebude nouze. Ale v tuhle chvíli je nechceme vyzrazovat, ať se mají návštěvníci na co těšit. Co naopak můžu prozradit je, že v ten samý den, před koncertem, si poprvé v životě na vlastní kůži vyzkouším “onemanshow” v mezinárodně ceněném projektu White Rabbit Red Rabbit.

Vyhrajte 2 vstupenky na koncert Cocotte Minute!

Jak na to? Napište nám své jméno, příjmení, adresu a odpověď na soutěžní otázku na  online@rockandpop.cz   s předmětem „Cocotte Minute“.

Jak se jmenuje frontman kapely Cocotte Minute?

a) Richard Krajčo
b) Martin Zeller
c) Karel Gott

Uzávěrka soutěže je 12. listopadu   2016 ve 20:00.   Výherce se správnou odpovědí vylosujeme a ihned zkontaktujeme, přejeme vám hodně štěstí!

Vstupenky na obojí jsou k dostání v pokladně Paláce Akropolis nebo v bežných předprodejích.
Více o White Rabbit Red Rabbit a koncertu Cocotte Minute:
http://palacakropolis.cz/work/33298?event_id=23667&page_id=33824

Vybrané fotoreporty