Soutěž o vstupenky na dokument Rammstein in Amerika

Společnost ATLANTIS entertainment oznámila na sobotním srazu Rammstein Czech Fanclubu dlouho očekáváné uvedení RAMMSTEIN IN AMERIKA do českých kin.

JEDEN DEN  JEDEN VEČER  STO KIN V ČR  PÁTEK 13/01/17

V jediný večer bude možné ve sto kinech napříč Českou republikou shlédnout unikátní dokument o kapele RAMMSTEIN a záznam jejího legendárního koncertu v Madison Square Garden New York. Veškeré detaily, podklady pro media a kompletní přehled kin najdete na www.rammsteinvkinech.cz.

YouTube Preview Image

Večer pátek 13/01/17 je večerem RAMMSTEIN

Madison Square Garden, New York – legendární hala uprostřed Manhattanu, domácí hala New York Rangers, a nejvíce prestižní koncertní hala světa. Za pouhých 20 min. byl koncert Rammstein v Madison Square Garden, New York vyprodán. Když začala show stál Till Lindemann řed 18.000 New Yorčany a zpíval: „Auf dem Lande, auf dem Meer lauert das Verderben / Die Kreatur muss sterben.“ V jeden jediný den, jeden jediný večer může celá ČR v kinech sledovat cestu Rammstein na vrchol světového showbusinessu, nahlédnout do jejich osobních životů, do zákulisí obrovského podniku Rammstein v unikátním dokumentu režiséra Hannese Rossacherse. Může sledovat, co o kapele Rammstein říkají Chad Smith, Moby, CJ Ramone, Steven Tyler z Aerosmith, Iggy Pop, Gene Simmons z KISS, Melissa Auf der Maur, Scott Ian z Anthrax nebo herec  Kiefer Sutherland a mnozí další.

Uvidíte RAMMSTEIN IN AMERIKA – velký film o kapele RAMMSTEIN a o tom, jak si podmanili kontinent na druhém břehu Atlantiku. A jako vrchol večera můžete zažít údajně nejlepší koncert kapely RAMMSTEIN vůbec – koncert z Madison Square Garden v New Yorku.

Vyhrajte 2 vstupenky do kina na dokument Rammstein in Amerika

Jak na to? Napište nám své jméno, příjmení, adresu a odpověď na soutěžní otázku na  online@rockandpop.cz    s předmětem „Rammstein“. Nezapomeňte vybrat kino, které byste chtěli navštívit (seznam naleznete zde).

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje frontman kapely Rammstein?

a) Dieter Bohlen
b) Bill Kaulitz
c) Till Lindeman

Uzávěrka soutěže je 7. ledna   2016 ve 20:00.   Výherce se správnou odpovědí vylosujeme a ihned zkontaktujeme, přejeme vám hodně štěstí!

Vybrané fotoreporty