Sofian Medjmedj předsavuje novinku Broken a chystá album „19“

Mladý  zpěvák Sofian Medjmedj dokončuje nové album, které je pro něj zlomovým. Ponese název „19“, tedy jeho aktuální věk. Jako první vlaštovku vypouští svou autorskou píseň Broken, na níž spolupracoval s mladým producentem Enthicem. Jde o nejtvrdší píseň z chystané desky a doprovází ji video z dílny Filipa Knolla a Petra Simona. Album vyjde
30. dubna 2021. Část alba odhalí Sofian už  předem, každých 14 dní uvede jeden track až do samotného vydání desky.

 Videoklip Broken zde:

Broken je temný, emocionální avšak energický singl s trapovým beatem. Sofian v něm ukazuje své pěvecké schopnosti, ale zároveň odhaluje svůj přístup k rapu. „V tomhle tracku jsem chtěl lidem ukázat, že nejsem furt pozitivní, tak jak tomu jsou zatím všechny moje písničky. V Broken jsem vypsal svoje pocity, co mě v životě štve a poprvé jsem taky použil autotune, který písničce dodává neskutečnou atmosféru,” komentuje singl Sofian.

Videoklip se rovněž nese v pochmurném duchu a podtrhuje hloubku myšlenky songu. Sofian v různých scénách, které dokreslují poselství skryté v textu, předvádí svou temnou citlivou stránku. Za videoklipem stojí Filip Knoll a Petr Simon, kteří točí videoklipy pro mladé rappery jako je Viktor Sheen a další.

Písní Broken Sofian avizuje hudební pestrost celého alba. „Nad pojmenováním desky jsem dlouho přemýšlel, chtěl jsem najít, co nejvíce vystihující název. Zvolil jsem svůj současný věk 19, protože se mi v tomhle roce stalo spoustu věcí a taky jsem si hodně věcí uvědomil. Beru ho jako zlomový. V názvu mám ukrytý podtext Covid 19, díky kterému jsem začal více tvořit a celkově na sobě více pracovat,“ uvedl k názvu desky Sofian.

Sofian Medjmedj má za sebou úspěšné spolupráce s Adamem Mišíkem, s nímž vydal singl Ty se díváš (821 000 zhlédnutí na YouTube), s kapelou ATMO Music vydal 2 singly – Dokud nás smrt nerozdělí (přes 1,5 mil. zhlédnutí na YT, rotace Evropa 2), Ty a já ( přes 720 000 zhlédnutí na YT). Další povedené propojení navázal s rapperem Reginaldem, s nímž natočil 2 songy Easy Easy (810 tis. zhlédnutí na YT a je jednou z nejstreamovanějších českých skladeb na Spotify) a Nic neříkám. Aktuálně si ho na svou sólovou desku přizval také DJ Mike Trafik (PSH).

 

Vybrané fotoreporty