Smola a Hrušky nahráli dárek pro Petru Vlhovú

Famózní úspěch slovenského sportu. Ikona sjezdového lyžování Petra Vlhová stala první slovenskou lyžařkou, která je držitelem velkého křišťálového globu ve Světovém poháru. Kapela Smola a Hrušky zveřejňuje novinku Sněhová královna, která je oslavou její fantastického celosvětového úspěchu. Tentokrát žádná recese, ale čistá radost a obdiv k jedinečné české sportovní superstar. Někdo píše statusy, někdo skládá písničky na aktuální témata.

Spoko složil ódu jako poděkování za nečekané narozeniny

„Petrine víťazstvo aj následne odovzdávanie krištáľového glóbusu bolo neskutočne dojímavé. Musím priznať, že sa mi slza v oku zaleskla, skrátka veľké lyžiarske emócie. Song vznikol v sobotu počas osláv Petrinho víťazstva a mojich narodenín. Kamaráti ma vyzvali, že keď som od Petry dostal na narodeniny krištáľový glóbus, tak by som na oplátku mohol zložiť ódu a ja som to si to okamžite zobral za svoje a začal písať nový song. Verím, že sa Petra aj fanúšikovia potešia. Posledné týždne sme prežívali vyvrcholenie jej fantastickej sezóny. Od víťazstva v Jasnej to bol neskutočný nervák a otázka, či vyhrá Svetový pohár. Som veľký športový fanúšik a ďakujem Petre za tieto krásne chvíle.“, přiblížil svoje pocity frontman kapely Spoko Kramár.

Vokální party nazpíval Michal Kováčik. Klip plný záběrů krásných sportovních emocí a Petřín skvělých výkonů rozvlákní dvorní kameramanem Pavel Varga. Skladba se mixovala u Pavla Fečíka v Recording Studio 11.11.

Vybrané fotoreporty