Slut chystají výroční koncert k třicetinám

Pokud si pamětníci svobodných devadesátých let u nás přeci jenom ty „devadesátky“ pamatují trochu mlhavěji, mají kliku, že jsou tu ještě dohledatelné historické materiály a také se občas najde ten, kdo dokáže něco z oněch dob připomenout. Pokud by si někdo snad nepamatoval kapelu Slut (ovšem to by pravděpodobně musel být jedinec, co se s ní na hudební scéně zcela minul a nezaregistroval nic ani z těch známějších nahrávek jako byly Get Some Slut… or Fuck Yourself z roku 1994, Smell Me z roku 1996 nebo Luftganja z roku 1999), ale i pro všechny, co dobře vědí, o koho jde, se sluší i touto cestou naznačit, že Slut slaví v letošním roce třicet let od svého založení. A to, mimo jiné, i speciálním „třicítkovým“ koncertem v Bike Jesus (a nebo možná i venku) v Praze na Štvanici ve středu 15. září.

Se slavnostním hudebním ruchem jim pomůžou další z klubových mohykánů dávných dob, kapela Meat House Chicago I. R. A. Ti, pro změnu, letos slaví 30 let od vydání své první desky nazvané Steak!

O vzpomínky jistě nebude nouze. Ovšem nejen dávnými činy se budou muzikanti holedbat. Dojde i na současnější kousky a aktuální hudební formu. Štvanice už se blíží.

30 let Slut – koncert – plakát
Vybrané fotoreporty