Sharon den Adel z Within Temptation oznámila sólový projekt

Po několik dní se facebookový profil kapely Within Temptation, jež se proslavila především symfonickým metalem, do temnoty. Fanouškům se pouze oznámilo, že oficiální prohlášení zpěvačky Sharon den Adel přijde brzy. Kdo očekával to nejhorší, tedy rozpad skupiny, si mohl oddechnout. Sharon pouze tímto způsobem ohlásila svůj sólový projekt My Indigo a přidala pár informací o novém materiálu Within Temptation.

Sharon natočila video, v němž vysvětluje důvody, které ji k vytvoření projektu vedly, ačkoliv ví, že fanoušci očekávají novou desku její domovské kapely, nástupce alba Hydra z roku 2014. „Když jsem se vrátila zpátky z turné a chtěla začít psát znova hudbu, prostě tu nebyla inspirace ani energie. A k tomu jsem procházela velkou krizí, kdy se něco přihodilo v rodinných kruzích. Cítila jsem, že potřebuji více času, abych se s tím vyrovnala, tak jsem tak učinila,“ svěřila se Sharon. Po dvou letech klidu se však inspirace a energie vrátily a písně na nové album Within Temptation už pomalu začínají získávat obrysy. „Pořád jsou ve fázi dema. Brzy půjdeme do studia a deska vyjde v roce 2018,“ dodala.

V mezičase však zpěvačka pracovala na skladbách pro svůj projekt, jemuž dala název My Indigo. Písně jsou dle jejích slov osobní a pomohly jí se se vším vyrovnat. S tímto oznámením vyšel rovnou první singl, jenž se jmenuje rovněž My Indigo a dostupný je na všech streamovacích službách.

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop