Severoirští Therapy? mají namířeno do Rock Café

Pokud jste se také v devadesátých letech snažili dohnat v rockové muzice, co se dalo, a ještě navíc si ta, u nás tak trochu divoká, devadesátá léta dodnes pamatujete (to se snad, upřímně, ani nedá), nemohla vás patrně ani muzika severoirské trojice Therapy? minout.

Ať už máte někde ještě uložené jejich zřejmě komerčně nejúspěšnější album Troublegum z roku 1994 nebo jinou desku, jste jejich skalní fanoušek nebo si na ně vzpomínáte jenom mlhavě, pak vězte, že trio s charismatickým Andy Cairnsem u kytary a za mikrofonem má za loňský rok na kontě nové aktuální album nazvané Disquiet (třeba je díky němu objevilo i pár nových posluchačů) a v rámci turné k jeho vydání zavítá v pátek 22. ledna do pražského Rock Café. Mimochodem, pro milovníky statistických dat, lze dodat, že Disquiet je v pořadí již čtrnáctým albem v diskografii kapely Therapy? za více než 25 let existence souboru.

Aby byl jídelní lístek večera kompletní, sluší se podotknout, že spolu s Therapy? se na scéně Rock Café jako support představí finská kapela Flesh Roxon a domácí reprezentanti, formace Dirty Blondes.YouTube Preview Image

Vybrané fotoreporty