SENDWITCH v novém klipu Teď a tady poukazují na problematiku šikany

Poděbradská kapela SENDWITCH v rámci narozeninového koncertu v poděbradském pivovaru představila svůj nový videoklip s názvem Teď a tady.

Příběh vypráví o životní situaci, která se může stát každému z nás. Ve spolupráci s Linkou Bezpečí a NNTB se kapela snažila poukázat na aktuální problematiku šikany ve školním prostředí. Kam až to může zajít, si na vlastní kůži vyzkoušel Jakub Lenz, který ve videoklipu ztvárnil hlavní postavu. Natáčení části děje probíhalo v Oblastní nemocnici Kolín, v prostředí nedaleké obchodní akademie a v poděbradském divadle.

Videoklip mohla veřejnost poprvé spatřit na již zmiňovaném listopadovém narozeninovém koncertě. Kromě kapely SENDWITCH si zde zahráli kluci z LILI VILIT, COVERS FOR LOVERS nebo LOCOLOCO, jejichž bubeník Dominik Reissaus se společně s otci kytaristů oslavující kapely ujali role kmotrů nového klipu, který tím slavnostně pokřtili.

Co dodat závěrem? „Teď a tady“ představuje nový začátek, spousta plánů a těžké práce pro celou kapelu. Popřejme jim spoustu energie k dalšímu fungování a plnění si svých snů, které každý z nás má.

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop