Rock&Pop 07-08/15

Už v březnovém vydání Rock & Pop Vojtěch Lindaur prorokoval blížící se nástup mladých redaktorů, ochomýtajících se kolem redakce. Zmiňuje ve svém Editorialu nutnost zaměřit se na mladé talenty nejen v oblasti interpretů a kapel, ale i nadějné talenty redaktorské, které pomůžou dát redakci další rozměr, a přirovnávaje vše k mladým rodinným pivovarům a jejich originálnímu přístupu a vynalézavosti uspět na trhu. Neuplynulo dlouho a nečekaná personální rošáda urychlila „omlazovací“ proces redakce, a jak se předpokládalo, nová krev otevřela novou kapitolu Rock & Popu.

Pestrý rejstřík pohledů na věc, inovace v redaktorské práci a především tolik důležitý nadhled umožňuje pokračovat naší redakci zajišťovat komfort neustálého přítoku nových nebo zdůraznění zásadních informací z hudebního světa, aniž bychom zabředli do rutiny nebo laciných frází.
Vzhledem ke změnám v redakci a příchodu společníka do firmy One & One Company Ltd. vydávající časopis Rock & Pop, byrokratickým postupům a předávání redakce nebylo technicky možné zajistit vydání červnového čísla. Historicky si nejsem jistá, zda podobná situace někdy nastala, nicméně věřím, že se jedná o mimořádnou událost a opakovat se již nebude.
V rukou držíte letní speciál, vydání červenec/ srpen 2015, od září bude k dispozici opět měsíčník, jak jste řadu let zvyklí. Předplatitelé o své předplatné nepřicházejí, pouze se jeho platnost posouvá o dva měsíce (za vynechané červnové číslo a letní dvojčíslo). Čtenářům, předplatitelům, fanouškům Rock & Pop i hudebním fajnšmekrům se za komplikace omlouváme.
Legenda nikdy nepřestane být legendou, ať už legendární hudební časopis v rukou nové redakce nebo hudební matador pod lupou mladého redaktora. Přízvisko „legendární“ tvoří fanoušci, potažmo čtenáři v průběhu historie. Pojďte ji s námi psát dál.