Red Fang se objeví v červnu v Praze

Pražský club Rock Café se stane dějištěm návratu americké rockové skupiny Red Fang. Tato partička stoner-rockerů z Oregonu se zde objeví 19. 6. 2017 a předvede svou nadupanou show, kterou by si jejich fanoušci rozhodně neměli nechat ujít.

V České republice není tato pivní partička žádným nováčkem, naposledy zde hráli v roce 2015 a to na Rock for People v Hradci Králové a také na festivalu Mighty Sounds. Kapela má na svém kontě celkem čtyři studiová alba, Red Fang (2009), Murder The Mountains (2011), Whales and Leeches (2013) a poslední Only Ghosts (2016). Mnozí se shodují, že skladby, které na tomto album najdete, patří k tomu nejlepšímu, co stoner – rocková scéna má. Kapela funguje od roku 2005 ve stejném složené Aaron Beam, David Sullivan, Bryan Giles a John Sherman.

Kapela hraje svou muziku srdce, jde o přímý rock, heavy metal či také sludge metal a to bez zbytečných vytáček a kudrlinek nebojí se tak do hudby pořádně ponořit a opřít. A je to znát. Ostatně posoudit to můžete v pražském Rock Café i vy.

Zuzana Žáková

Vybrané fotoreporty