První z avizovaných bonusových videosinglů kapely The Fialky je tu

Není to tak dávno, co The Fialky, parta vyznávající punk vzor 77, avizovali, že ještě do konce letošního roku pustí do světa dva bonusové videosingly. A ejhle, první z nich je tu. Na svém vývěsním štítu nese název Feeling a jedná se o sympaticky pojatý cover legendárních Sex Pistols.

Nakonec, o cover by se prý mělo jednat i v případě druhé skladby, s jejímž zveřejněním se počítá na začátek prosince. Obě videa by pak měla být jakýmsi zpestřením při čekání na novou desku Fialek, jíž bychom se měli dočkat v příštím roce.

Ale zpět k videu Feeling. Český text má na svědomí zpěvák Fialek Kečup společně s Radkem Šedivým z kapely Nežfaleš a v obrazovém zpracování můžete narazit (kromě právě zmíněného Radka) i na nějakou tu další známou tvář z domácích hudebních seskupení.

The Fialky můžete nejblíže vidět naživo už 5. listopadu v rámci Podzimního Mighty Sounds 2016 v pražském klubu MeetFactory (spolu mj. s The Carburetors, Radio Dead Ones, Prague Conspiracy nebo Queens Of Everything) nebo v příštím týdnu společně s Totálním nasazením na koncertech Bandzone.cz punk tour 2016 (10. 11. v Brně, klub Eleven, 11. 11. v Bratislavě, klub Randal a 12. 11. v košickém Colloseu).

YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty