Pražské oslavy 115 let Harley-Davidson započnou koncertem The Rolling Stones

Praha na začátku července přivítá hned dvě legendy. První z nich bude kapela The Rolling Stones, jež se v metropoli představí už popáté, tentokrát během turné s názvem No Filter, během něhož zahraje své největší hity. Zato značka Harley-Davidson své oslavy, jež pořádá každých pět let a v rámci nichž skupina zahraje, zamíří do Prahy vůbec poprvé.

Program oslav Harley-Davidson v podobě týdne legend zahájí mega koncert The Rolling Stones v Letňanech 4. července. Na holešovické výstaviště se pak druhý den sjede více než šedesát tisíc motorkářů z celého světa, aby si až do 8. července poslechli hudbu na hned čtyřech scénách. Představí se jim The Hives, Marpo, Imodium, Jan Toužimský, Vanua 2, Circus Problem, Sabina či Pipes and Pints.

Oslav se zúčastní celé vedení společnosti Každý, kdo dorazí, si bude moci zdarma vyzkoušet jakýkoliv motocykl Harley-Davidson. Součástí oslav budou i spanilé jízdy Prahou, gala Muaythai s hvězdným Buakawem, demo trucky Harleyů, výstava těchto strojů nebo charitativní dražby helem. Ty vyzdobil například Marpo, Pepa Vojtek nebo Karen, Bill a Willi G. Davidsonovi. Výtěžek bude věnován na dobročinné účely a organizátoři oslav ho předají například domovu žen se zdravotním postižením Pramen.

Po Středočeském kraji se budou organizovat společné vyjížďky. Pro individuální poznávání budou návštěvníci využívat doporučené trasy. V neděli 8. července proběhne rodinný den.

Kompletní informace naleznete na oficiálních stránkách akce.

Vybrané fotoreporty