Prahu čeká psychobilly neděle, přijedou Nekromantix a Rezurex

Pražský Futurum Music Bar v neděli 24. 3. obsadí dvojice předních světových psychobilly kapel Nekromantix a Rezurex. Příznivce daného žánru tak čeká mimořádný večer.

Nekromantix, soubor založený již v roce 1989 hlavní duší kapely, zpěvákem a hráčem na kontrabas ve tvaru rakve, Kimem Nekromanem, dorazí tentokrát i s novou posilou za bicími. Na bubenické stoličce usedne Rene „De La Muerte“ Garcia. I při oslavách třiceti let existence souboru lze předpokládat, že směs melancholicky temných vampířích balad a ostřejších songů, kde se to hemží upíry, zombies  a monstry všeho druhu, pohlaví a světového názoru, bude mít odpovídající šťávu. Specifický humor a inspirace komiksy, literaturou či víceméně béčkovými filmy included.

No a Rezurex, vyslanci z temných zákoutí Los Angeles? Hlásí návrat do Prahy po pěti letech a tématy svých temně rozverných songů se od Nekromantix až tak neliší. Psychobilly romantika až za hrob, za hřbitovní zeď, za pec v krematoriu (nebo ještě dál). Goth punk rock’n’roll jak se sluší a patří. Mimochodem, Rezurex se ještě stihnou před tím, v sobotu 23. 3. zastavit v Brně, v Eleven Clubu.

YouTube Preview Image
Nekromantix Rezurex Praha Futurum 2019
Vybrané fotoreporty