Poprvé na vinylech legendární demo Našrot a druhé album kapely Šanov

Vydavatelství Papagájův Hlasatel Records podniklo zase jednou dobrodružnou výpravu do světa domácích archivních nahrávek a pro fandy vinylů vybralo dva kousky, které na černých asfaltových kotoučích ještě nikdy nevyšly.

Tím prvním je legendami opředené první demo havlíčkobrodských Našrot. Kazeta, kterou pánové stvořili v září 1989 během tří hodin, naplněná až po okraj ultrarychlým hardcoreovým nářezem a nesoucí název Totálně našrot. Kazetu pro vydání na vinylu zremasteroval sám frontman kapely Našrot, Hraboš, o kreslený obal se postaral Tofu Thrasher. Najdete zde i vše podstatné včetně historie kapely, historických fotek nebo textů k písničkám.

Vinylová verze Totálně našrot vychází v limitované edici.

Druhým kouskem je albová dvojka kapely Šanov On The Shit. Album vyšlo poprvé na CD a kazetách v roce 1992 u Globus International. Říká se o něm, že zde najde fanoušek Šanova vše, co bylo pro kapelu typické. Šantrůčkův nařvaný zpěv, valivou kytaru v Exploited stylu, nekompromisní bicí i chytlavé refrény.

Pro vinyl desku speciálně zremasteroval Barmy, obal se přitom drží původního vzhledu. Deska vychází v limitované, ručně číslované edici.

obal Našrot - Totálně našrot
obal Našrot – Totálně našrot
obal Šanov - On The Shit
obal Šanov – On The Shit
Vybrané fotoreporty