Novou skladbou a videem se znovu připomínají Noisy Pots

Noisy Pots (nyní již jen jako duo) na sebe upozornili zajímavým mixem elektroniky a rytmicko melodických vkladů perkusí s využitím nejrůznějších kyblíků, barelů i hrnců. Kromě svých buskerských výprav po Evropě se objevovali i na klubových či festivalových pódiích doma i za hranicemi (Německo, Polsko, Rumunsko, Švýcarsko, Francie). V současné době na ně lze narazit třeba v rámci turné po českých klubech po boku Mydy Rabycad.

Nový singl v Praze usazeného indiepopového dua Jakub Tengler a Michal Šupák má název Cherry Cloud a vychází v digitální podobě na labelu 420 Production v distribuci Indies Scope. Text k písni napsala Tanita Yankova, producenty byli Tomáš Konůpka a Michal Šupák, mix měl na starosti Lukáš Martínek a masteringu se zhostil legendární britský mistr Tim Young. Videoklip k němu je dílem tvůrčího tandemu Oliver Beaujard & Nino Zardalishvili ze studia Baobab, produkci klipu měla na starosti Hedvika Šmolíková.

„Tu skladbu jsem psal v rámci boje s prokrastinací, místo koukání na YouTube jsem po večerech skládal. A nakonec to docela šlape,“ říká s nadhledem autor písničky, zpěvák a hráč na klávesy Michal Šupák. „Myslím, že se podařilo vytvořit pozitivní a energickou skladbu o přátelství, lásce a cestě, která je někde mezi snem a realitou,“ říká jeho kolega, perkusista Jakub Tengler.

YouTube Preview Image