Never Sol pokřtí své nové album v pražském Paláci Akropolis

Zpěvačka, hudebnice a producentka Sára Vondrášková vydala pod jménem Never Sol své druhé album nazvané Chamaleo. Desku pokřtí na koncertě v pražském Paláci Akropolis ve středu 31. října.

Never Sol se po debutu Under Quiet vydala na výpravu za novým zvukem i novými postupy, která se projevila na novinkovém albu. Pustila se i do objevování nových možností svého hlasu, kromě hypnotizujících nižších poloh, které jsou pro ni charakteristické, posluchači uslyší i výlety do vyšších hlasových podlaží.

Album nahrávala ve svém podkrovním strahovském studiu, obklopena zahradou, rostlinami a syntezátory. „Nikdo jiný do práce na albu za celý proces od začátku do konce nijak nezasahoval, a tak je to můj niterný pohled na svět okolo a otisk mého vnitřního světa a fantazií do zvuku,“ dodává zpěvačka, která se tentokrát postarala i o produkci. Finální mix a master pak realizoval Matouš Godík.

Na křtu desky 31. října v pražském Paláci Akropolis Never Sol představí svůj zbrusu nový set, který odehraje v trojčlenné sestavě. Kromě Vondráškové ji dále tvoří David Herzig (baskytara a syntezárory) a Jakub Šindler (drum pady). Atmosféru celého koncertu pak dokreslí speciální light design v režii Martina Špetlíka.

Ještě před jejím vystoupením bude ale scéna patřit polské dívčí formaci LOR, o jejíž tvorbě se píše zpravidla i s dovětkem, že jsou v ní patrné vlivy takových jmen jako třeba Agnes Obel, Birdy nebo Sóley.

YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty