Netsky, Milky Chance, Camo & Krooked, Circa Waves a Bokka na slovenském Grape 2016

Piešťanský festival Grape zveřejňuje další zahraniční jména. V srpnu se na piešťanském letišti představí Netsky live, Milky Chance, Camo & Krooked, Circa Waves a Bokka. 

netsky

Minulý rok kvůli bouřce neodehrál svůj koncert Netsky, a tak se vrací, aby návštěvníkům všechno vynahradil. „Ještě v srpnu po ukončení festivalu jsme oslovili jeho agenta a po delších dohadách se nám podařilo Netskyho dotáhnout zpátky. Jsme moc rádi, protože jsme festivalovým návštěvníkům slíbili, že se pokusíme neodehrané koncerty z léta zopakovat,“ vysvětlil Ján Trstenský za organizační tým.

MainArtistImage_CIRCA WAVES Lower East Side New York 5  Oct 2015 Rachael Wright LOOK 2-10(1).jpeg

DnB scénu ještě doplní vídeňská dvojice Camo & Krooked, která je dlouholetou stálicí tohoto žánru. Třetí onzámenou kapelou jsou němečtí Milky Chance, kteří udělali díru do hudebního světa hned svým prvním singlem Stolen Dance. Tato skladba se dostana do čela hudebních žebříčků v sedmi zemích světa. Fanoušky si podmanili svou vizí elektrofolku s nádechem reggae a popu. Liverpoolskou kytarovou scénu zastoupí mladíci Circa Waves, kteří následují známější The Kooks nebo Wombats. Britská média jim věští úspěšnou budoucnost, kapela tyto věštby pomalu začíná potvrzovat. Posledním přírůstkem je polská elektropopová kapela Bokka. Podmanivá hudba se skvělým ženským vokálem už získává zkušenosti i ze zahraničních pódiá a velmi se jí daří. Pro kapely z bývalého východního bloku nebývá lehké se prosadit, o to víc je pokrok Bokky příjemným překvapením

Vybrané fotoreporty