Na silvestrovské koncerty můžete v Praze vyrazit třeba do Rock Café nebo Klubu 007

Že zrovna koledy nejsou pro vás ten ideální hudební repertoár a do konce starého roku byste se ještě rádi vydali někam za živou muzikou? Možnosti tu jsou. A navíc třeba můžete v jednom roce na koncert přijít a v jiném roce z něj odejít.

Zajímavou koncertní show nabízejí na Silvestra třeba pražské kluby Rock Café na Národní třídě a 007 na Strahově.
Rock Café plánuje dát prostor hned čtveřici kapel. Představit by se měly: indie rock’n’rollová formace Ant Mafia posbíraná z členů kapel Dirty Blondes, Barockers, Bitch & Chips nebo The Unholy Preachers, která na poslední den v roce 2015 slibuje svůj poslední koncert, soubor Vintage Wine, jenž do svého pojetí rocku míchá také vlivy irské a skotské melodiky, punk rocková čtyřka Just For Being a parta plzeňských sedmi statečných nesoucích hrdě vztyčený prapor skomírajícího opravdového mužství – mužstvo, jež si do svého erbu vetklo všeříkající název – Kníry.
Strahovská Sedmička nabízí nevšední a neopakovatelný psychosilvestr. Na tamní pódium totiž dorazí nepřehlédnutelný a nepřeslechnutelný frontman německé psychobilly veličiny, skupiny Mad Sin, Mistr Köfte se svým bočním projektem, triem The KDV Deviators. Mimochodem, Köfte zde kromě zpěvu sedí i za bicí soupravou (prostě zpívající bubeník jako u nás Víťa Vávra, blahé paměti 🙂 ) a sestavu na „nesvatou“ trojici doplňují další dva jeho kumpáni, které by si návštěvníci koncertů Mad Sin mohli pamatovat, a to kytarista Ramon a kontrabasista Valle. Když se onehdy kdosi neodbytně zajímal o hudební styl této party, jednoznačnou odpovědí mu bylo označení r ockabilly freakout from the sci-fi psycho garage. No a aby na to psycho pánové nebyli sami, doplní je domácí zástupci žánru. Psychobilly banditi The Train Robbers a již zavedené jméno domácí scény The Rocket Dogz. Pozvánka od pořadatelů na navazující afterparty obsahuje navíc i poznámku – Dress Code: Sci-fi & Deviations. Na Sedmičce bude zkrátka platit mírně parafrázované – na Nový rok o psycho krok.
YouTube Preview Image