Mňága a Žďorp oslaví své narozeniny s Tomášem Klusem, Milanem Cimfem nebo Nikolou Muchou

Rocková skupina Mňága a Žďorp oslavuje letos na hudební scéně úctyhodných třicet let. K tomuto výročí si pro své fanoušky připravila narozeninový koncert v pražském Foru Karlín. Ti, kteří na koncert přijdou, si tak neužijí jen svou oblíbenou kapelu, ale také spoustu zajímavých hostů.

Své narozeniny slaví tito muzikanti po celý rok, již v březnu vydali album Třínohý pes a následně uspořádali velké jarní turné. Vrcholem tohoto turné bude právě zmiňovaný pražský koncert. Během něj zazní známé i méně známé hity, půjde o takový průřez celou jejich kariérou. Kapela si neodpustí hity jako Made in Valmez, Nejlíp jim bylo nebo Hodinový hotel.

Na narozeninový koncert si Mňága a Žďorp pozvali řadu hudebních hostů, například písničkářku Nikolu Muchu, hudebníka Milana Cimfeho nebo Tomáše Kluse. Součástí koncertu bude také křest. A to nejen nového alba Třínohý pes, ale Mňága pokřtí také třicetiletý zpěvník nebo reedici své první desky Made in Valmez, která vychází na vinylu. Koncert se uskuteční 12. prosince ve Foru Karlín v Praze.

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop