Metronome Prague oznamuje kvůli koronaviru nový termín v září

V reakci na současnou situaci a všechna nouzová opatření přijatá státem proti šíření koronaviru se organizátoři rozhodli posunout termín konání festivalu Metronome Prague. Ten nově proběhne 17. až 19. září 2020 na stejném místě, na pražském Výstavišti.

„Vítáme všechna mimořádná opatření, která se dnes dějí. Zdraví a bezpečnost hudebních příznivců, umělců, členů organizačního týmu a dalších lidí, kteří jsou do realizace Metronome Prague zapojeni, jsou pro nás na prvním místě. Na přípravu festivalu jsme již vynaložili mnoho úsilí a energie. Vyjednávali jsme se stovkami umělců, interpretů z ČR i ze světa. Připravovali jsme festival se spoustou komerčních partnerů i institucí v čele s hlavním městem Prahou. Pro rozšířený třídenní Metronome jsme nachystali zcela unikátní program. S novým termínem z něj vyroste pro všechny ještě magičtější zážitek,“ napsali v tiskovém prohlášení.

Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Těm, kteří se v září akce nebudou moci zúčastnit, nabídnou pořadatelé od poloviny dubna možnost vrácení peněz.

Vybrané fotoreporty