Masters Of Rock oznamuje první kapely na Rock Face Stage

25. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, který proběhne od čtvrtka 13. do neděle 16. července 2017 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích oznamuje ve spolupráci s komunitním webem Rock Face první kapely na Rock Face Stage!

Tyhle hvězdy:
RUNNING WILD(GER), VINCE NEIL(USA), KREATOR(GER), ZAKK SABBATH(USA), EPICA(NLD), STRATOVARIUS(FIN), PAIN(SWE), MOONSPELL(PRT), DELAIN(NLD), CREMATORY(GER), RAGE(GER), EQUILIBRIUM(GER), BATTLE BEAST(FIN), VARG(GER), TRI STATE CORNER(GER), MAJESTY(GER), IRON SAVIOR(GER), ELVENKING(ITA), TROLLFEST(NOR), VISIONS OF ATLANTIS(AUT), SERENITY(AUT), DYMYTRY(CZ), HARLEJ, KREYSON, DARK GAMBALLE,… doplní na Rock Face Stage tyto kapely:


STROY

Zvukem i filosofií odkazuje STROY na syrovost a opravdovost sdělení alternativních kapel devadesátých let. Ovlivněnost jazzem i moderní klasikou jejich hudbě udává specifický rukopis v harmonických postupech, melodiích, i rytmu. Texty STROY reagují na umělohmotnost dnešní doby. Přijďte si je poslechnout.
Web
Rock Face
Youtube

RIMORTIS
Již známá a oblíbená speed metalová banda z Poděbrad nás opět přijede potěšit svou chytlavou muzikou ve stylu Stratovarius na druhou stage Masters of Rock.
BAREBONE
Rocková skupina z Kypru zavítá do našeho okolí už poněkolikáté. Poté co odjela turné s Horkýže Slíže se vrací do střední Evropy, aby předvedla svou energickou show také na festivalové stage.
Web
Youtube

BOOTERS
Velmi povedená pražská kapelka Booters nám přiveze chytlavou hudbu složenou z kombinací crossoveru, grunge, hard rocku a rock’n’rollu. Výrazný zpěv, dravost kytar a úderná rytmika vás určitě zaujme.
Web
Youtube

OCELOT
Tak si říká znojemská banda hrající povedený metal s prvky rock’n’rollu. Ocelot hrají nenásilnou muziku, u které se pobaví téměř každý. Přijďte si poslechnout!
Web
Rock Face
Youtube

další kapely již brzy!

YouTube Preview Image

Pro více informací:
Officiální web Masters Of Rock
Facebook Masters Of Rock
Rock Face

 

Vybrané fotoreporty