Martin Hrubý vydává unikátní klip k písni Let balónem

Písničkář Martin Hrubý si na sebe ušil pořádný bič. Během natáčení videoklipu ke svému hitu Let balónem z alba Trojka totiž riskoval vlastní zdraví. Nejenže se musel v minusových teplotách svléknout do plavek, ale navíc se pořezal o ledovou krustu.

Hrdinkou je pro něj ale pětinásobná mistryně České republiky v moderní gymnastice Monika Mičková. Ta se totiž musela v mrazivém počasí svléknout do trikotu a předvést mistrovskou sestavu při teplotách mínus patnáct stupňů.

„Nejdůležitější v každém hudebním videu je podle mě nápad, originalita a estetika pojetí. Co takhle krásu moderní gymnastiky umocnit scenérií zimního království? Už to někdy někdo někde viděl? Já ne,“ říká ke svému nápadu Hrubý a dodává: „Většinu záběrů jsme točili v okolí hotelu Luční bouda. Zázemí bylo tedy komfortní! Jen chudák Monika musela jít do rizika bez zadních vrátek. Její mrazivou sestavu se stuhou jsme odešli natočit do Polska na Polední kámen skoro čtyři kilometry od Luční. Hlavní hrdinkou a to doslova mého videa je jednoznačně ona,“ přiznal Hrubý.

Vybrané fotoreporty