Mark Dann prostřednictvím novinky TAKE ME HOME popletl hlavu herečce Karin Qayumové

Úspěšný slovenský hudebník a producent Mark Dann zveřejnil svůj nejnovější hudební počin prostřednictvím videoklipu. V novince TAKE ME HOME to mezi ním a hereckou hvězdičkou Karin Qayumovou pořádně zajiskří!

Mladý, talentovaný skladatel, hudebník a producent Mark Dann přichází s novým singlem TAKE ME HOME. Novinka, jejíž ústřední téma je podle samotného hudebníka láska, se zrodila během jarní karantény, kdy se celé kulturní obci zrušily plánované akce. „Byl to až nezvyk, trávit tolik času doma po všech těch letech dennodenního cestování. Zavřel jsem se do studia a začal jsem tvořit. Spontánně mi napadla vyhrávka, na které jsem začal pracovat a dnes je z toho můj nový singl TAKE ME HOME,“ přiblížil autor energické novinky.

Na nové písni s Markem Dannem spolupracoval Miro Jaroš, mimořádně populární zpěvák a Markov kamarád a parťák zároveň. Miro má na svědomí všechny anglické texty skladeb, které Mark Dann dosud vydal a novinka TAKE ME HOME není výjimkou. „Mirkovo texty se mi líbí, protože jsou jednoduché a rychle zapamatovatelné. I když jsou v angličtině, tak si je dokážou zapamatovat i lidé, u kterých je ta angličtina slabší. „ Přestože se písnička jmenuje TAKE ME HOME, což ve volném překladu znamená vezmi mě domů, hlavní roli v novince sehrává ten nejhlubší cit. „V písničce se zpívá o lásce. Dům není domov. Domov je místo, kde se cítím dobře s člověkem, kterého miluji,“ vysvětluje mladý producent.

Jak je již u Marka Danna zvykem, ke každé skladbě přizve ke spolupráci jiného zpěváka či zpěvačku. „Baví mě objevovat talentované lidi, kteří milují hudbu stejně jako já,“ říká a následně prozrazuje čí hlas slyšet z jeho nejnovějšího počinu.“ Zkoušel jsem různé typy mužských i ženských hlasů. Dlouho jsem nevěděl najít „to pravé ořechové“. Do písničky TAKE ME HOME jsem nakonec oslovil Jakuba Pružinského, protože se mi velmi líbí jeho výraz a barva hlasu.“

TAKE ME HOME se dočkala i vizuální podoby a Mark Dann ji příznivcům naservíroval právě prostřednictvím videoklipu. Námět klipu má na svědomí samotný hudební producent a odráží ústřední téma písně. „Už při tvoření písničky jsem si představoval příběh mladých lidí,“ popisuje své představy, které následně zhmotnil kameraman Rajmund Petrík. „Rajmund mi pomáhal se střihem i v klipu Svobodní. Tehdy jsem zjistil, že má pro střih cit a, dokonce jsme se stali i kamarády. Tentokrát jsem do jeho rukou vložil ještě větší důvěru a oslovil ho, aby videoklip natočil. „

Odkaz na videoklip:

 

 


 

 


Vybrané fotoreporty