Marilyn Manson vydá nové album a pojede na evropské turné

Marilyn Manson, vlastním jménem Brian Hugh Warner o sobě opět dává vědět a to novým albem. To mělo vyjít na Valentýna, ovšem tento termín nedodržel. Na sociální sítě přidává příspěvky, které je možno vykládat různě, tedy vyjde album v červnu nebo září? Rovněž se změnil také název alba, původní název Say10 byl nahrazen Heaven Upside Down. Marilyn Manson rovněž vyráží na evropské turné.

Své umělecké jméno si vybíral podle ikony Marilyn Monroe a masového vraha Charlese Mansona. Je vnímán jako provokatér, antikrist a i když nejste zběhlí ve světě hudby, tohoto týpka si většinou zapamatujete. Je pro něj typické výrazné líčení, neobvyklé modely a pro mnohé nepochopitelné chování. Marilyn Manson na svých koncertech přináší vskutku efektní a neopakovatelnou show, která rozhodně stojí za to.

Koncem července, přesněji 20. července odstartuje své evropské turné v Budapešti a dále se objeví v Polsku, Německu či ve Francii. Horkou novinkou je, že 19. listopadu se objeví také v České republice. Zavítá do Tipsport Arény v Praze a v síti předprodeje budou lístky k dispozici již 19. května.

Zuzana Žáková