Marek Stojánek alias MAREXT přichází s prvním videoklipem

Je tomu již deset let, co o sobě dal Marek Stojánek poprvé vědět, když se společně s dvěma svými přáteli exceloval v reality show X Factor. Ačkoliv to mohlo vypadat, že se na showbyznys vykašlal, on naopak na sobě v posledních letech pilně pracoval a nyní přichází s novým videoklipem ke svému hitu Frozen in Time pod pseudonymem MAREXT.

„Zmizel a nezmizel… celou tu dobu jsem pokračoval v show, jen ten byznys tomu chyběl,” směje se Marek, který podle svých slov pokračoval v tom, co dělal před X Factorem. „Dělal jsem divadlo a samozřejmě jsem v této době také rozvíjel svoji další vášeň a tou je elektronická hudba, takže jsem hodně produkoval, ale je pravda že jsem na sebe příliš neupozorňoval,” přiznává Marek s tím, že několik singlů vydal po různými názvy a pseudonymy.

“Pravdou ale je, že například singly Peace of God a Don’t Run pod pseudonymem MAREK mi vzali do rádia Kiss Morava a druhý na pražské Dance Radio, což mě moc potěšilo! To bylo tuším někdy v roce 2011 nebo 2012. Poté jsem měl lehce mrtvé období a moje inspirace odešla do věčných lovišť. Tedy alespoň to tak vypadalo, ale naštěstí se inspirace z této dovolené vrátila a já opět začal tvořit. V roce 2016 jsem vydal písničku v češtině s názvem Bohatej, to bylo pod pseudonymem ME a byla to jen taková sranda. V roce 2017 a 2018 jsem již pod finálním uměleckým jménem MAREXT vydal tři spíše nekomerční tracky a to Secret Land, Move Your body a Remember. No a jako poslední počin tu mám písničku Frozen in Time, kterou máte možnost nejen slyšet, ale také vidět, protože jsem k tomuto kousku natočil svůj první hudební klip,” popsal Marek.

 

Vybrané fotoreporty