Maďarská metalová legenda POKOLGÉP vystoupí v Bratislavě v rámci cyklu hudebních večerů V4 Music párty.

Dne 20.10.2016 bude bratislavský Majestic Music Club hostit hardrockové a metalové legendy zemí V4 v rámci projektu V4 Music párty. Za maďarskou stranu to budou Pokolgép, za českou Titanic a za slovenskou Dorian gray. Tentokrát za polskou stranu nevystoupí žádná skupina, avšak i tato trojice slibuje skvělý metalový večer s legendami, kde nejmladší Dorian Gray akorát slaví své 25 leté působení a ostatní zbytek kapel je na scéně více než 30 let.

YouTube Preview Image

Představí se Vám tyto formace:

POKOLGÉP (HU) – nejznámější maďarská metalová formace, fungující od roku 1980. Přinese Vám ty své nejznámější hity a také přijde i na skladby z nového alba. Čeká Vás nadupaná a energická metalová show.

YouTube Preview Image
TITANIC (CZ) – metaláci hrající první ligu z Brna, kteří byli a jsou pevným pilířem české metalové scény dosud. Za bicími uvidíte mladou krev, Martina „Marthus“ Škaroupku (Cradle Of Filth, Masterplan), který dává této kapele nový rozměr.

YouTube Preview Image

DORIAN GRAY (SK) – tuto bratislavskou formaci pod vedením Vadima Bušovského, netřeba nijak zvlášť představovat. Tímto koncertem zároveň startují svou Slovensko-českou klubovou šňůru na počest své 25 leté funkčnosti.

YouTube Preview Image

V4 EVENT má za cíl Vám přinést kvalitní hudební produkci ze zemí V4 různých stylů a žánrů. V Bratislavě, právě 20. října začne jedna série skvělých hudebních večerů, těšíme se na Vaši přízeň.

Lístky můžete zakoupit zde.
Facebook

Vybrané fotoreporty