LINKIN PARK vydali album One More Light

Skupina LINKIN PARK právě vydala nové album One More Light. Deska se ihned po vydání vyšvihla na první příčku přehledu nejstahovanějších titulů na iTunes v devětadvaceti zemích světa včetně České republiky.

Sedmé studiové album Linkin Park bude zjevně jedním z nejdiskutovanějších titulů roku 2017. Kapela se rozhodla zariskovat a nabrat nový směr, popřela své rockové kořeny a natočila popovou desku. Jak novou hudební podobu oblíbené skupiny přijmou její skalní příznivci, ukáží následující dny.

„Stal se z toho zvyk. Kdykoliv vydáváme nové album, lidé ho srovnávají s Hybrid Theory,“ všímá si zpěvák Chester Bennington. „I my to album milujeme, ale od jeho vydání uplynulo sedmnáct let a my se posouváme dál. Chceme se neustále vyvíjet a přesně tak jsme přistupovali i k novému albu.“ Připomeňme, že deskou Hybrid Theory skupina debutovala v roce 2000 a že jde o nejúspěšnější prvotinu 21. století.

Novinku One More Light přijedou Linkin Park osobně představit na festival Aerodrome. V pražských Letňanech zahrají 11.6.2017.

YouTube Preview Image

One More Light na iTunes: http://apple.co/2lTFpO6
One More Light na Google Play: http://bit.ly/2lR00Ww
One More Light na Spotify: http://spoti.fi/2qA29Y7
One More Light na Deezer: http://bit.ly/2q2PE3w

Vybrané fotoreporty