Lenny anoncuje své první album videoklipem k písni Hell.o

Na podzim by mělo vyjít zpěvačce, klavíristce a skladatelce Lenny její první album nazvané Hearts a v současné době se Lenny připomíná videem ke skladbě Hell.o, kterou sama interpretka popisuje jako píseň o vnitřních démonech v každém z nás a o tom, jak se s nimi vypořádáváme.

Skladba prošla zajímavým vývojem. Na její finální podobě spolupracovala hned čtyři nahrávací studia, od nouzovského Sona až po americké Sterling Sound. Ke spolupráci Lenny oslovila mj. i Jaroslava Becka, tvůrce a spolutvůrce soundtracku k trailerům filmů jako třeba Iron Man 3 nebo Star Wars: The Force Awakens či videohrám (Battlefield nebo StarCraft II). Svůj podíl na ní má samozřejmě i kytarista a producent Ondřej Fiedler.

Režie klipu se ujal Tomáš Kasal (pracoval na videích např. pro Mandrage nebo Bena Cristovaa).

Na vydání alba by mělo navazovat i osmizastávkové turné Lenny po českých a moravských pódiích, když před tím, v létě, by se měla představit na několika koncertech v Anglii.

Pokud byste si některé z plánovaných vystoupení domácího turné této zpěvačky s charakteristickým zabarvením hlasu chtěli zanést do diáře, seznam je zde:

Vratislavice – Kulturní centrum (30. 9.), Ostrava – Rock and Roll Garage (1. 10.), Brno – Metro Music Bar (4. 10.), Olomouc – U-klub (5. 10.), Plzeň – Buena Vista Club (8. 10.), Pardubice – Žlutý pes (15. 10.), České Budějovice – Café Club Slavie (28. 10.), Praha – Lucerna Music Bar (30. 10.)

YouTube Preview Image

 

 

Vybrané fotoreporty