Laura a její tygři koncertně pokřtí nový večerníček s hudbou Karla Šůchy

Legendární kapela Laura a její tygři pokřtí ve středu 10. dubna v pražském Futurum Music Baru nový večerníček České televize Kokoškovi na cestách, k němuž napsal hudbu kapelník Laury Karel Šůcha.

„S nápadem, abych složil hudbu k nově vznikajícímu večerníčku, přišla režisérka a výtvarnice Jitka Petrová. Jí i jejím dětem se moc líbilo album pro děti Koťata a jejich tygři – Džungle nebo město, které jsme natočili před pár lety, a chtěla, aby příběhy slepičí rodinky Kokoškových doprovázela hudba v podobném duchu,“ říká autor hudby a kapelník Laury a jejích tygrů Karel Šůcha.

Návštěvníci křtu se mohou těšit na typický „lauří“ koncert s pořádnou dávkou energie, v rámci kterého kapela zahraje i titulní večerníčkovskou písničku Slepice jsou nejlepší, představí tvůrčí tým a popřeje Kokoškovým hodně štěstí na cestě za dětskými diváky.

Laura a její tygři v letošním roce opět vyrazí na domácí i zahraniční koncertní pódia, kde zahraje nejen pro rockové publikum, ale nově i pro děti ve speciálním programu, v jehož rámci zazní i zmiňovaná titulní písnička z nového večerníčku.

Aktuální informace o nadcházejících koncertech lze dohledat na webových stránkách kapely.

YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty