Kytarista, zpěvák a skladatel DANIEL představuje svůj premiérový klip

Mladý, 21 letý zpěvák a kytarista nabitý energií a pozitivním přístupem k obecenstvu má za sebou hraní v několika kapelách a projektech již od 14 let. Momentálně působí v hudební formaci Nine Orchestra a nově také v kapele SENDWITCH.

DANIEL – vlastním jménem Daniel Černý se hudbě věnuje již od svých 8 let. Jako 14 letý puberťák založil s nadšením rodiny nu-metalovou skupinu Xenon, která se stala nejmladší kapelou v kraji. Po 6 letech vedení kapely, skládání především metalové hudby a odehrání
desítek koncertů, využil pauzy této formace a začal tvořit svou vlastní tvorbu ve stylu Pop-rock. Za přátelské pomoci a profesionální hudební studiové práce Martina Hollandra nahrává svůj první singl, který s videoklipem v lednu 2017 vydává pod názvem „Dávám“. Již v červnu téhož roku se dostává i do televizního vysílání druhý singl „Sama víš“, který ho po velice kladných reakcích nabíjí a do konce tohoto roku Vám bude chtít představit hned další 2 skladby. Singl „Hodně nebo málo“, který spatří veřejnost 1.10.2017 je tedy třetím v řadě. Pro nedočkavce jsou zveřejněny i reportáže z natáčení klipu.

Díky narůstajícímu zájmu okolí se DANIEL bude s pokorou a zápalem tvorbě nadále věnovat a začne spolupracovat se zajímavými hosty minimálně v podobě feat. v nahrávkách či na live produkcích.

YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty