Karelll vydal první EP On My Own

Karelll vystudoval songwriting na prestižní londýnské hudební škole BIMM Institute, kterou absolvovala také například zpěvačka Lenny. Loni se jako první Čech zúčastnil mezinárodního showcase festivalu MUSEXPO v Los Angeles. Nyní vydává svoje první EP On My Own o čtyřech písních. Mezi nimi je i nedávno vydaný singl Waves, který aktuálně rotuje v tuzemských rádiích.

Název On My Own zvolil Karelll také proto, že celé EP připravil sám: „Trošku jsem zápasil s tím, jak EP pojmenovat. Vzhledem k tomu, že písničky nespojuje žádné konkrétní téma, tak to nebylo úplně jednoduché. Pak jsem si uvědomil, že by se to prostě mělo jmenovat On My Own. Za prvé to byl název singlu, který všechno tak nějak odstartoval a za druhé to dává smysl celkově, protože jsem na tomhle EP dělal v podstatě od začátku do konce sám. Občas to nebylo jednoduché, třeba na The Same Stars jsem dělal průběžně rok a půl a udělal asi devět verzí, než se mi konečně povedla taková, se kterou jsem spokojený.“

Kromě vlastní hudby Karelll produkuje a skládá písně také pro další umělce. V plánu má natáčení videoklipu k singlu They Let Us Down z vydaného EP.

 

Vybrané fotoreporty