Kapela Sto zvířat připravuje dvojkoncert na Střeleckém ostrově

Ne snad, že bychom chtěli nějakým způsobem šířit poplašné zprávy. A určitě to nemá v úmyslu ani soubor Sto zvířat. Jenomže to, že se prázdniny zvolna lámou do své druhé poloviny je prostě neoddiskutovatelný fakt. Kapela se však rozhodla všem, kteří dorazí ve čtvrtek 25. srpna na pražský Střelecký ostrov, zpříjemnit jeden z posledních prázdninových dnů velkolepým dvojkoncertem s všeříkajícím názvem – Ty vole, škola začíná!

Pro tento den se chystají dva odlišné programy. Nejprve od 15:00 zazní pro „malá zvířata“ písně z dětského alba Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách, které vyšlo v roce 2014 a Zvířata na něj, nejen pro svých více jak dvacet potomků, použila občas trochu nečekané žánry jako je samba, ethno, doo-wap, rockabilly, swing či vojenský pochod nebo dokonce ukolébavka. Od 19:30 pak vypukne koncert pro „velká zvířata“, na kterém zazní kromě písniček z posledního alba Ministerstvo mýho nitra také neodmyslitelné pilíře koncertního repertoáru Sta zvířat jako např. Nejkratší cesta, Dáma s čápem, Nikdy nic nebylo a pochopitelně i Ty vole, na základní škole.

Sto zvířat se na tomto exkluzivním dvojkoncertu představí v základní devítičlenné sestavě doplněné o trojici vokalistek.
YouTube Preview Image

Vybrané fotoreporty