Kapela ROCKFACE: Je na malinách

Máme tu rozhovor s  další kapelou z naší pravidelné rubriky ve spolupráci s komunitním webem ROCKFACE! Pop rockovou kapelu Je na malinách.

ROCKFACE 2

Jakých pět slov charakterizuje vaši kapelu?
Maliny, legrace, melodika, nadšení a čeština.

Kdy vyšlo vaše poslední album/singl, jak se jmenoval/o a co nám o něm řeknete?
Poslední singl Za obzor vyšel v říjnu minulého roku. Pojednává o tom, že nikdy není pozdě začít dělat to, co člověka baví. Singl je k poslechu na našem ROCKFACE profilu.

Jak probíhal váš první koncert?
První koncert se konal okolo Vánoc ve vymrzlé prádelně, která sloužila jako zkušebna. Kromě nás se do té malé místnosti vměstnalo ještě dalších asi 10 lidí. V té době jsme hráli především převzaté věci, namátkově třeba od Red Hot Chilli Peppers, The Beatles, ale hlavně české kapely jako Olympic, Katapult a podobně. Moc jsme to tenkrát nedávali, ale lidem – našim kámošům a maminkám se to líbilo a tak jsme se rozhodli pokračovat. Naštěstí.

Hrajete pro radost, peníze, nebo kvůli holkám/klukům?
Především kvůli holkám a klukům. Ale taky nás to trochu baví!

Kde vidíte vaši kapelu za deset let?
Na prvních příčkách českých i světových žebříčků a ve vlastním autobuse na cestě do dalšího města v rámci celosvětového turné.

Jaké jsou vaše plány na následující rok?
Chystáme se natočit klip, připravujeme EP a rádi bychom se podívali i na Moravu či do Slezska. A konečně sbalit nějaké ty holky a kluky.

Chceš tady bejt taky se svojí kapelou? Stačí se přihlásit na ROCKFACE.

Tým – Slušnej Kanál – Rockface
ROCKFACE
Web
Facebook
YouTube Preview Image

Vybrané fotoreporty