Kapela Other Way přichází s novým klipem k singlu Teď je ten čas

Kapela Other Way, která se na domácí hudební scéně pohybuje od roku 2012 a aktuálně připravuje již své třetí album, vydává videoklip k singlu s názvem Teď je ten čas. Dle promomateriálu skupiny se jedná o opravdový příběh všech členů kapely a ztělesnění jejich ne zcela naplněných snů.

Klip se natáčel v multifunkčním uměleckém prostoru Petrohradská kolektiv, který je bývalou továrnou na čokoládu, byť na pohled zrovna nikterak sladce nepůsobí. Naopak nahrává tak trochu apokalyptičtější atmosféře.

Shodou okolností vše vyšlo tak, že natáčení probíhalo v neděli 15. března, tedy poslední den před vyhlášením omezení pohybu. „O den později už bychom klip nenatočili. Domů z natáčení jsme se vraceli už za zákazu. Je moc dobře, že to vyšlo, protože věřím, že teď v této těžké době většina lidí potřebuje vzpruhu a po dvouměsíčním „spánku“ a chaosu to zase, a možná konečně, pořádně nakopnout. Když v tom náš song někomu pomůže, je to to nejlepší, co si můžeme přát, uvedl frontman kapely Honza Knettig.

Pro kapelu je ztělesněním těch zatím ne zcela realizovaných snů, k jejichž naplnění píseň vyzývá, právě hudba. To, že se týká všech členů kapely, se promítá i ve vizuálním provedení klipu, jenž měl na starosti Ondřej Pokorný. „Každý z nás ztvárňuje jinou fázi evoluce mysli přecházející z totálního chaosu po řád, který je nutný k systematickému dosahování vytyčeného cíle. A abychom dokázali, že pro jeho naplnění něco děláme, udělali jsme z této písně náš dosud největší projekt s největší produkcí a propagací, dodává Knettig.

Nakolik se kapele povedl podle jejích představ, můžete nahlédnout právě zde.

Vybrané fotoreporty