Kapela MoveBreakers slaví své druhé narozeniny a startuje letní tour

V neděli 18. června již od 16 hodin oslaví své druhé narozeniny na lodi (A)void Floating Gallery  pražská elektro swingová kapela MoveBreakers.

MoveBreakers se dali dohromady na jaře 2015 a hned první koncert proběhl v červnu na Mistrovství Evropy katamaranů Tornado na Lipně. Netradiční spojení beatů a živých nástrojů – italského akordeonu, skáčkového pozounu, tvrdé basové linky společně s nepřeslechnutelným vokálem zpěvačky Aleny Krejčové se staly jejich jednoznačným poznávacím znamením a lze je podle toho identifikovat i nyní.

Narozeninový program slibuje řadu hostů, swingový workshop, soutěže i různá překvapení. Společně s MoveBreakers bude slavit kupříkladu i první pražské steampunkové kadeřnictví a holičství Napařená hlava, jehož spoluzakladatelkou je zpěvačka Alena. Návštěvníci se proto mohou těšit třeba i na kadeřnickou exhibici.

Oslavou zahajují MoveBreakers své letní turné, v jehož rámci se objeví na některých českých festivalech a vyrazí i na tour po Sicílii. Jednotlivé zastávky turné zde:

18. 6. Praha – (A)void Floating Gallery, 19. 6. Praha – Hlavní nádraží, 23. 6. Praha – Metronome Festival (Jameson Open Mic Stage), 24. 6. Kraselov, 10. 7. Praha – Festival Za dveřmi, 15. 7. Tábor – Mighty Sounds (Jameson Open Mic Stage), 28. 7. Vír – Vírské vanutí 2017, 29. 7. Žďár nad Sázavou – Festival pod Zelenou horou, 30. 7. Dalečín – Historický jarmark, 2. 8. Grotte (IT), 3. 8. Canicatti (IT), 4. 8. Agrigento (IT), 5. 8. Favara (IT), 6. 8. Realmonte (IT), 7. 8. Licata (IT), 26. 8. Černá v Pošumaví – Windy Point

YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty