Kapela Megaphone přichází s originálním videoklipem v několika světových jazycích. Pokřtili ho Wohnouti.

Funk popová kapela Megaphone v těchto dnech vydává singl Lumber, k němuž natočila originální video s mezinárodním přesahem. Kapela tímto počinem potěší české fanoušky, zároveň však chce dobýt srdce posluchačů za hranicemi České republiky. Nový singl a klip totiž tato pražská partička natočila v několika světových jazycích. Kromě “standartní” angličtiny se jedná například o norštinu. Znáte nějakou jinou českou kapelu zpívající norsky? Videoklip před několika dny pokřtila známá kapela Wohnout.

Jedinečný nápad z dílny mezinárodního týmu!

Ihned po natočení singlu Lumber na jaře tohoto roku se  Megaphone pustil do přípravy dalšího z jejich originálních videoklipů. Shodou náhod si písnička našla cestu k talentovaným kreativcům z Norska Fabianu Bjørne-Larsenovi a Camille Antoinette Bøghové. Píseň norské duo oslovila natolik, že začali okamžitě vymýšlet koncept videoklipu. Ten zprostředkovává pohled na muže, jenž sice není na první pohled atraktivní, v očích diváka se ale díky sebevědomí a odhodlání postupně stává alfa samcem. V samotném finále klipu se dočkáme i překvapivého zvratu… Režie se ujal Jakub Křen, mezinárodní tým filmařů doplnil německý kameraman Tim Spreng a charismatický protagonista hlavní role, James Beaumont z Anglie. Právě toto multikulturní myšlení vnuklo kapele unikátní nápad” „Chtěli jsme vzdát holt našim kreativcům a zároveň se trošku odlišit. Klip Lumber jsme kromě angličtiny vyprodukovali i v norštině, včetně originální studiové nahrávky“ doplňuje frontman kapely Bohumil Sláma. Megaphone tento týden vstupuje s videoklipem na českou i norskou hudební scénu a mají s projektem velké plány. Již nyní se připravují další jazykové variace, kterými si chce Megaphone podmanit Evropu.

Norská verze

YouTube Preview Image

Anglická verze

YouTube Preview Image

Megaphone vás roztancuje.

Megaphone jsou známí pro svá energická vystoupení s melodickými písněmi, jež vyvolávají nekontrolovatelnou touhu tančit. Kapela pravidelně vystupuje na velkých českých festivalech jako například Rock for People či Colours of Ostrava. Na rok 2018 je naplánované vydání jejich v pořadí třetí desky.

Vybrané fotoreporty