Kanadští The Creepshow už pomalu stáčejí volant směrem na strahovskou Sedmičku

Kanadští The Creepshow jsou u nás v podstatě již pravidelným hostem. Když si vzpomeneme jenom na pár posledních let… Před dvěma lety zvali na festival Mighty Sounds květnovým koncertem v pražském Rock Café. Vloni v Táboře na festivalu vystoupili. No a letos má tahle psychobilly banda z Ontaria pro změnu se svou pozvánkou na Mighty Sounds namířeno do strahovského Klubu 007. Svoji show tam odpálí v sobotu 14. května.

The Creepshow se dali dohromady v roce 2005 a co lze uvést jako poměrně solidní zajímavost, je fakt, že od těch dob už mají za mikrofonem třetí „pěnici“. Ne snad, že by se některým fanouškům občas nezastesklo po některé ze sester Blackwoodových (ať už šlo o původní zpěvačku Jen „Hellcat“ Blackwood nebo pak o Sarah „Sin“ Blackwood, každá zanechala v srdcích příznivců svou specifickou stopu), ale ta současná, tedy Kenda „Obi Wan Kendabi“ Legaspi, si je také dokázala získat na svou stranu. The Creepshow naživo je snad pokaždé minimálně stopětiprocentní zážitek a nic menšího se pravděpodobně nedá očekávat ani letos.

Večer rozjedou domácí zástupci stylů amerických padesátých let, královéhradecká rockabilly / rock’n’rollová parta Three Wild Guns.

YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty