Hit The Rasmus se dočkal verze od Lost Frequencies. Finská skupina vystoupí už za měsíc v Praze

Těsně před zahájením evropského turné svým fanouškům darují The Rasmus remake písně In The Shadows. O novou verzi hitu se postaral belgický DJ a producent Lost Frequencies. „Snažil jsem se vytvořit mix mezi ‚rasmusovskýma‘ heavy rockem, jejich melancholickým zvukem a mojí elektronickou tvorbou,“ říká Felix De Laet alias Lost Frequencies. „Zkoušel jsem to poprvé zahrát na hlavní stagi festivalu Tomorrowland a byl to naprosto úžasný zážitek! Lauri má hlas plný emocí, skvěle zapadá do mých DJ setů a stal se vrcholem vystoupení. Nemůžu se dočkat, až budu moci tuto verzi písně sdílet se všemi.“

Od vydání nejúspěšnějšího alba finské kapely The Rasmus s názvem Dead Letters uplynulo už patnáct let. Na desce se kromě písně In The Shadows objevily i hity Guilty nebo First Day of My Life, které skupině vynesly globální úspěch. Muzikanti se tedy rozhodli toto výročí oslavit ve velkém. Poslední zářijový den zahájí v německém Hamburku velkolepé evropské turné, na němž celé debutové album přehrají. „Jsme nadšení, že k tomuto výročí můžeme vyrazit na turné a přinést nejen všechny skladby naší nejdůležitější desky, ale také speciální vizuál, protože Dead Letters je velmi divadelní a obrazotvorná. Některé písně si dokonce během tohoto turné odbydou svoji premiéru,” uvedl frontman Lauri Ylönen.

Ve čtvrtek 24. října The Rasmus zavítají do Velkého sálu pražské Lucerny. Celkem devatenáct zastávek turné absolvují také čeští Eddie Stoilow, kteří budou kapele předskakovat.

Vybrané fotoreporty