Ghost se budou snažit vyprodat pražské O2 universum

Již 1. prosince 2019 dorazí kapela Ghost do pražského O2 universa. Ghost fungují již od roku 2006 a na svém kontě mají doposud čtyři řadová alba, jeden živák, desítku singlů cenu Grammy. Do našeho hlavního města přivezou desku Prequelle z minulého roku.

Jejich třetí, kritikou uznávané album Meliora, a následně vydané EP Popestar, pozvedly tuto švédskou kapelu do panteonu rockových velikánů a vyústily v prestižní cenu Grammy za nejlepší hard rock/metalové album. Nahrávka Meliora debutovala na prvních místech v nejrůznějších rockových žebříčcích a prodalo se jí více než čtvrt milionu kopií po celém světě. V červnu 2018 Ghost vydali zatím poslední album Prequelle, které se ponořilo do témat týkajících se moru, apokalypsy a temných věků.

Dlouhou dobu neznali fanoušci kapely totožnost jednotlivých umělců, což se změnilo v roce 2017, kdy zpěvák Tobias Forge sám sebe označil za člověka stojícího za Ghost. Totožnost ostatních členů je však i nadále tajná, sami se označují jako Group Of Nameless Ghouls.

 

 

Vybrané fotoreporty