Fatboy Slim se objeví v Ostravě

Taneční hudební festival Beats For Love se pořádá již pět let a vybudoval si již velmi dobrou pověst. Tento festival je hojně navštěvován a Ostrava tak opět ukazuje, že je domovem mnoha hudebních festivalů. Tento festival v letošním roce přivítá velkou legendu taneční hudby. V Ostravě se objeví Fatboy Slim.

Festival zdvojnásobuje rozpočet a festivalový park bude větší než v minulých letech. Na fanoušky toho čeká opravdu mnoho. Fatboy Slim patří k jednomu největších průkopníků a zakladatelů taneční hudby. Jeho hity jako Praise You, Right Here Right Now a dalších a dalších zná mnoho milovníků taneční hudby. Fatboy Slim však není jediný, který navštíví oblast Dolních Vítkovic. Objevují se zde další jiná jména.

V letošním roce se zde objeví například Ben Long, Tom Staar, Kideko, Eric Sneo, Marpo a další a další. Beats For Love se uskuteční v Ostravě v oblasti Dolní Vítkovice a to 5. 7. – 8. 7. 2017 a právě Fatboy Slim vystoupí na Main Stage 5. 7. 2017. V letošním roce je zvětšený areál, organizátoři přidali novou hlavní scénu, kde se právě také Fatboy Slim objeví. Účastníci festivalu se tak mají skutečně na co těšit!

Zuzana Žáková

Vybrané fotoreporty