Fatboy Slim se objeví v Ostravě

Taneční hudební festival Beats For Love se pořádá již pět let a vybudoval si již velmi dobrou pověst. Tento festival je hojně navštěvován a Ostrava tak opět ukazuje, že je domovem mnoha hudebních festivalů. Tento festival v letošním roce přivítá velkou legendu taneční hudby. V Ostravě se objeví Fatboy Slim.

Festival zdvojnásobuje rozpočet a festivalový park bude větší než v minulých letech. Na fanoušky toho čeká opravdu mnoho. Fatboy Slim patří k jednomu největších průkopníků a zakladatelů taneční hudby. Jeho hity jako Praise You, Right Here Right Now a dalších a dalších zná mnoho milovníků taneční hudby. Fatboy Slim však není jediný, který navštíví oblast Dolních Vítkovic. Objevují se zde další jiná jména.

V letošním roce se zde objeví například Ben Long, Tom Staar, Kideko, Eric Sneo, Marpo a další a další. Beats For Love se uskuteční v Ostravě v oblasti Dolní Vítkovice a to 5. 7. – 8. 7. 2017 a právě Fatboy Slim vystoupí na Main Stage 5. 7. 2017. V letošním roce je zvětšený areál, organizátoři přidali novou hlavní scénu, kde se právě také Fatboy Slim objeví. Účastníci festivalu se tak mají skutečně na co těšit!

Zuzana Žáková

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop